Uudised

Miks betoon?

Miks valida betoon? 

Erakordne ehitusmaterjal, mis viib ellu palju fantaasiarikkaid unistusi nii sise-kui välistöödes!

“Betoon” on ideaalne materjal, mis liidab kaunilt üheks nii kunsti, arhitektuuri kui ka käsitöö. Selles on midagi võimast, sest pole palju materjale, mis suudavad endas kanda nii emotsionaalsust, praktilisust kui ka väljendusrikkust ja esteetilisust. Põnevamaks teeb asja see, et kõiki neid omadusi kannab betoon korraga.

Suurepärane ehitusmaterjal, mida võib muuta just täpselt selliseks, nagu te ise lõpptulemusena soovite. See võib esindada nii püsivust kui ka soojust, sest betooni struktuurist õhkub kivile omast majesteetlikkust. Kuid see võib välja näha ka kui viimseni poleeritud merekivi või näiteks aegu näinud tellis, kõik oleneb teie enda soovist. Betoonile võite anda peaaegu iga kuju, mida soovite, sest see on materjal, mida on võimalik lihvida, poleerida, toonida ja soovi korral liita ning kombineerida teiste materjalidega.

Tänu suurele kohanemisvõimele sobib betoon kodus pea kõikidesse tubadesse ja valdkondadesse. See võib olla kasutusel põrandakatte materjalina töödeldud happevärvi või muude dekoratiivelementidega, kuid samas võib betoon leida kasutust näiteks köögisaarel, mis on peegelsiledaks lihvitud ja mille pinda on „uputatud“ vastavalt vajadusele vormitud kraanikauss.

Ta on oma olemuselt odav, vastupidav, tulekindel, seda võib kombineerida nii kivi, klaasi, puidu kui ka metalliga, kõige selle juures säilib tema algne iseloom. Kasutusvõimaluse varieeruvust annab juurde ka fakt, et alati ei pea betoon olema vormilt horisontaalne, vaid võib olla ka vertikaalne! Just vertikaalne mõõde annab võimaluse luua betooniga seintel sirged või kõverad vormid, millede tekstuur varieerub kivi rohmakusest klaasi sileduseni.

Betoon on “meie” materjal, kuna selle vastupidavusele ja võimalustele lisandub skulptuurne mõõde. Meie meeskonda kuuluvad betooni asjatundjad ning tänu suurele praktilisele kogemusele teame, kuidas kõige lihtsamalt soovitud vormi saavutada ning kuidas kontrollida erinevaid protsesse viisil, mis looksid veatu lõpptulemuse!

Meie lootus on, et üha rohkem sütitab betoon põneva ehitusmaterjalina inspiratsiooni koduomanike, sisedisainerite, arhitektide ja ehitusspetsialistide südametes. Meil on hea meel jagada oma teadmisi ja kogemusi betoonist!