MISSIOON

Hall_robustne_valamu_45Tule ja saa osa inspiratsioonist mille pakub võimalusterohke maailm kus betoon ei ole elutu “hall” kandekonstruktsioon, vaid avasta enese jaoks värvikirev gamma kõige innovatiivsemastest disainilahendustest sinu kodus.

Valukivi pakub sulle kõige hämmastavamaid ja elegantsemaid lahendusi koduses interjööris nii köögis, elu- kui vannitoas kus materjali, värvi, tekstuuri ja valu kooslus loob lõputud võimalused leida ja leiutada, millega sinu valikud veel kaugelt ei piirdu ja mille avastamisel tahame sulle tuge pakkuda.

Meie tööde  ja toodete kõige olulisemad märksõnad on omavahel sünonüümina põimuvad käsitöö ja isikupära, sest just see on protsess, mis annab igale esemele ainulaadse iseloomu,

Iga liige Valukivi meeskonnas aitab kaasa toote lõpliku ilme kujunemisel, meile on tähtis see, et iga meie toode oleks ainulaadne, kordumatu ning parima kvaliteediga.

Miks valida loodusliku kivi asemel valubetoon?

Kui vajate materjali, mis oleks vastupidav, lõputute värvivalikutega ja praktiliselt piiramatute modelleerimisvõimalustega, siis betoon on see, mida te otsite. Samas lubab betoon luua ainulaadset ja ekstravagantset, kuid mis vajadusel võib olla ka rafineeritud ja minimalistlik. See muudab selle ehitusmaterjali üheks olulisemaks võimaluseks ja vahelduseks viimistusmaterjalide valikul.Valukivi