Uudised

Tellimine

Tellimuse aluseks on kinnitatud mõõtudega joonis või visand. Lihtsamate plaatide puhul võib kinnitada ka plaadi mõõdud numbriliselt ilma visandita.
Tellimuskinnituses peab olema toodud, toote toon ja pinnatöötlus ning eritingimused või viited konkreetsetele näidistele.

Peale joonise/ visandi kinnitamist väljastame ettemaksuarve. Ettemaksuarve on 50% toote koguhinnast mis sisaldab kohalikke makse.
Peale toote valmistamist ja enne teele lähetamist esitame lõpparve mis koosneb transpordikuludest ja toote 50% maksumusest.

Ettemaksuarve laekumisest alates hakkame arvestama kokkulepitud tarneaega!!!

Toote valmimisel saadame teile tootest fotod.

Arveldamine võib toimuda kas pangamaksena või PayPal maksena. Kui soovite kasutada PayPal makseviisi siis palun andke sellest teada.

Toodete tarneaeg võib varieeruda vastavalt toote keerukusele ja tellimuste järjekorrale. Silmas tuleb pidada seda et betoon vajab kivistumiseks aega seetõttu minimaalseim tarneaeg on 2-3 nädalat.

Üldjuhul võib muudatusi toote kujunduses teha veel paar kolm päeva peale ettemaksuarve laekumist kuid hiljem oleme alustanud juba vormi valmistamisega ja muudatused võivad tingida uue vormi valmistamise.